Váš ŽUPAN

Jaro Baška vie spájať ľudí

Na festivale Pohoda s dcérou
Na predvolebný míting do prievidzskej športovej haly prijal 23. októbra pozvanie predseda strany SMER-SD a premiér SR Robert Fico.

Okrem toho, že pozdravil asi 1500 Prievidžanov a obyvateľov hornej Nitry, predstavil kandidátov na poslancov zastupiteľstva za volebný obvod Prievidza za koalíciu SMER-SD, MOST-HÍD, SNS, Strana Zelených. Osobitú pozornosť venoval aj Jaroslavovi Baškovi,  ktorý sa znova uchádza o post trenčianskeho župana.

„Predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaro  spája. Rozdeľovať ľudí je ľahké, no podstatne náročnejšie je dať dokopy partiu, ktorá chce ťahať za jeden koniec povrazu. Ukázalo sa, že Jaro Baška má veľmi dobrý cit pre praktickú politickú prácu v kraji. Je našim krajským predsedom, vyskúšali sme si ho ako ministra obrany a myslím si, že aj vo funkcii župana absolútne obstál," zdôraznil Robert Fico, čo potleskom potvrdila zaplnená športová hala.

„Náš kraj dôverne poznám, viem, čo potrebuje, čaká ho veľa výziev. Za mňa za tie štyri roky hovoria výsledky, preto som sa rozhodol kandidovať na župana znova. Chcem sa zároveň všetkým poďakovať za dôveru a slová podpory,“ zakontroval Jaroslav Baška.

Premiér okrem iného vyzdvihol prácu Trenčianskeho samosprávneho kraja, ktorý je lídrom duálneho vzdelávania na Slovensku. „Študenti stredných odborných škôl nesedia len v laviciach. Chodia priamo do firiem, kde sa učia na praktických veciach, ako vyzerá reálny pracovný život. A toto musíme robiť ďalej," pripomenul Robert  Fico.

Fotogaléria

Objednávateľ: Jaroslav Baška, Dohňany
Dodávateľ: Branding s.r.o., Šulekova 70, 811 03 Bratislava, IČO: 35759241